Kontakt

Vill du veta mer om våra produkter och tjänster eller hur vi arbetar?
Ring 08-55629100 eller maila vår kundsupport så hjälper vi dig! 

Eller använd formuläret nedan så kontaktar vi dig.

Vi som jobbar här

Mikael Croonquist

Teknisk support 
Försäljning
070-373 6060 
mikael@matronic.se

Magnus Hallén

Order, Kundtjänst
070-373 0131 
order@matronic.se

Hans Andersson

Teknisk support 
Försäljning
070-591 2652 
hans@matronic.se

Yvonne Isacson

Ekonomi
073-595 0469 
yvonne@matronic.se

Anders Danielsson

Teknisk support 
Försäljning
070-373 7664 
anders@matronic.se

Jennie Vidh Sommerklint

E-handels ansvarig
073-593 1405 
jennie@matronic.se

LinkedIn

Matronic i Sverige AB  Månskärsvägen 10B SE-141 75 Kungens Kurva, Sverige  
                                                    Tel: +46 8-556 291 00  Mail:info@matronic.se